facebookpinterest

Referencie

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Tinka a Radko

Ďakujem dievčatám Ivke a Lenke za krásne vyzdobenie svadobnej sály. Výzdoba zodpovedala presne tomu, čo som si predstavovala. Všetci hostia nám ju chválili. Komunikácia bola super, Ivka reagovala v krátkom čase na všetky moje emaily a otázky. Na ich stránke nájdete kopu krásnych inšpirácii. Ja som sa inšpirovala výzdobou v romantickom štýle s použitím sezónnych kvetín - jesenných vresov. Dievčatá sú veľmi milé, kreatívne a ochotné úplne vo všetkom, jednoducho sa na ne možno spoľahnúť a užívať si svadobné prípravy bez stresu. Ja ich budem veľmi rada odporúčať ďalej! pani S. :)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Aďka a Roman

Výzdoba bola pre mňa dôležitý bod svadby. Sama som najskôr nevedela čo chcem. Moja predstava bola niečo v štýle, že keď hostia prídu do sály povedia oooooooo :) Niečo jednoduché, nie náročné, ale milé a slušné. Ďakujem preto Lenivke za prístup, pomoc a ochotu. Nachystali mi návrhy, previedli ma rýchlokurzom výzdoby a kvetín a tak sme zistili čo bude to pravé pre mňa... A finále? Dostavilo sa to moje očakávané oooooo...Takže ešte raz veľké ďakujem a len odporúčam :)
 
A.
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Mirka a Vlado

Milá Lenka a Ivka,
chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať, že ste vo veľkej miere prispeli k tomu, aby bol môj svadobný deň jedinečný a nádherný.Nikdy som nepatrila medzi nevesty, ktoré mali dopredu jasnú predstavu ako bude ich svadba vyzerať. 
Preto som veľmi vďačná za všetku pomoc a nápady, ktoré mi poskytla Lenivka. Myslím, že nielen mňa a ženícha, ale aj našich svadobných hostí ohúrila myšlienka dať do stredu okrúhlych stolov zrkadlá, ktoré krásne odrážali martini vázy s kvetinovými aranžmánmi.Dievčatá mi tiež pomohli s kombináciou kvetov, vyzdobením vonkajšieho sedenia, prípravou fotokútika a s výrobou menoviek. Musím povedať, že vedia skombinovať profesionálne služby s priateľským prístupom. A určite ich všetkým nastávajúcim nevestám a ženíchom vrelo odporúčam ;o)
Mirka
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Monika a Radko

So svadobnou výzdobou od Lenivky sme boli veľmi spokojní. Inšpirovali sme sa nápadmi a realizáciami, ktoré sme našli na webovej stránke Lenivky. Vzhľadom k počtu hostí a ročné obdobie/december/ sme si vybrali takú konzervatívnejšiu klasiku, minimalistickú verziu, ktorá korešponduje s našim cítením. Zlato-biela kombinácia bola veľmi decentná, veľmi dobre zladená s priestorom, v ktorom sa konala hostina a všetkým sa páčila. Obe dámy sú veľmi empatické, ústretové, vedia dobre poradiť a nasmerovať. Lenivku a jej kreatívne služby odporúčame všetkým, ktorí hľadajú niečo klasické, tradičné, ale i netradičné a uletené. V dnešnej dobe plnej množstva materiálu a možností je Lenivka tou správnou voľbou pre všetky svadobné páry. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Radko a Mon 
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Dominika a Peťo

Keď som požiadala Lenivku o výzdobu svadobnej sály, vedela som, že chcem mať limetkovo-citrónovú svadbu. Konala sa začiatkom júla, takže som si to predstavovala také svieže, letné, veselé so zakomponovaním limetiek a citrónov. Vo výbere ostatných náležitostí, ako kvety, servítky atď. mi veľmi pomohli samotné dievčatá a musím povedať, že mali obrovskú trpezlivosť, pretože nie vždy to mali so mnou ľahké. Samotná výzdoba a aj svadobná kytica a pierko pre ženícha splnili všetky moje očakávania. Ešte raz Lenivke veľmi pekne ďakujem za ich služby a skvelý prístup. Želám mnoho spokojných klientov.
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Barbora a Peter

S výzdobou od Lenivky sme boli veľmi spokojní a všetkým sa páčila. S pani Černou sa počas plánovania veľmi dobre spolupracovalo, ochotne mi vždy poradila a vyšla v ústrety. Lenivku odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitné služby.
Barbora D.
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Lea a Paul

Ďakujem Lenivke za úžasnú spoluprácu, trpezlivosť pri mojich náročných, neustále sa meniacich požiadavkách a komunikáciu na diaľku cez maily, keďže žijem v zahraničí.
Náš obrad sa konal vonku, kde mi Lenivka nádherne vyzdobila stoly pod terasou v "rustic" štýle, a tiež stôl s drinkami a obradový stôl spolu so stoličkami s nádhernými mašličkami. Vo vnútri nádherne skombinovala môj náročný výber farieb - modrá a ružová - kvetmi, servítkami a kombináciou vysokých svietnikov a nízkych vázičiek. Veľmi mi pomohla pri výbere kvetov, z hľadiska financií a čo bolo v čase mojej svadby ľahko k dispozícii. Výsledok bol pastva pre oči a všetci hostia boli úplne uveličení !
Lenivku všetkým nevestám vrelo odporúčam a tešim sa na jej ďalšie nádherné kreácie ! Vďaka Lenivke bol náš svadobný deň nezabudnuteľný :)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Veronika a Palino

Ďakujem Lenivke za krásnu výzdobu a hlavne kreatívnosť, keďže to bola naozaj náročná sála. Dokázala spraviť z dedinskej miestnosti miestnosť, ktorá bola veselá, útulná a hlavne na nepoznanie. Veľmi oceňujem aj výbornú komunikáciu pri dohadovaní detailov a celkovú spoluprácu. Môžem len a len odporučiť :)
Veronika M.
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Tatiana a Róbert

Lenivku som oslovila s prosbou na netradičnú svadobnú výzdobu, ktorá sa mala niesť v duchu jesennej prírody, nakoľko svadba bola koncom septembra. Dovtedy Ivanka takú výzdobu nerobila, takže bolo na nej, ako sa tejto úlohy zhostí...A zhostila sa jej úplne úžasne...Komunikácia s ňou prebiehala bez  najmenších problémov...Nestrácala nervy, keď som ju „bombardovala“ mailami...bola vždy ústretová a ochotná vyhovieť každej mojej požiadavke...Prvýkrat som výzdobu uvidela, keď ma môj manžel niesol cez prah do sály a bolo to samé: „Woow“...“To je krásne“...“Úžasneé...Ja, môj muž a aj hostia boli očarení touto netradičnou výzdobou a mala obrovský úspech...Taktiež mi Ivanka zabezpečovala svadobnú kyticu, kytičky pre družičky, pierka pre ženícha, svadobného ocina, družbov...A tu tiež nemám čo dodať...asi len toľko, pozrite si fotky a sami uvidíte, prečo sme boli takí spokojní :)
A na záver: Lenivku vrelo odporúčam...dúfam, že aj vďaka našej svadbe sa viac dostane do povedomia a prajem jej veľa úspechov v tvorivej činnosti a kopec spokojných zákazníkov :)
Tatiana B.
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ivka a Matej

Milé Lenivky :),
splnili ste mi môj sen o netradičnej výzdobe. Keď som uvažovala nad tematikou výzdoby našej svadby, štýl shabby chic ma úplne dostal. No zároveň som sa trochu obávala, či vôbec niekto dokáže zhmotniť moje predstavy o tejto výzdobe. A Vám sa to naozaj podarilo :) Výzdoba bola krásna decentná, romantická a žiarivo žltá zároveň... Jedna báseň...Veľmi Vám ďakujem za to, ako ste sa postavili k tejto neľahkej úlohe, najmä pri príprave kytičiek z látkových kvetov. Taktiež moja slnečnicová svadobná kytička bola krásna. Výzdobu nám chválili všetci hostia, bola rozhodne netradičná a ja Vás chválim teraz kade chodím :)
Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov do budúcnosti, ktorí sa nebudú báť popustiť uzdu fantázii a siahnúť po netradičnej výzdobe z dielne Lenivky :)
Ivka Č.